Klimatyzacja Stargard

Klimatyzacja Szczecin – montaż i serwis

Klimatyzacja Szczecin montaż, serwis.

Serwis klimatyzacji Szczecin

Świadczymy usługi w zakresie klimatyzacji. Oferujemy dobór, montaż i serwis klimatyzacji w Szczecinie oraz na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasze usługi wykonujemy dla klientów indywidualnych, firm, instytucji.

Serwis klimatyzacji Szczecin – aby klimatyzator działał sprawnie, należy go regularnie serwisować. Systematyczne czyszczenie klimatyzatora zapobiega powstawaniu bakterii, pleśni oraz wydłuża żywotność urządzenia. Producenci klimatyzacji zalecają, by serwis klimatyzacji wykonać minimum raz w roku. Natomiast optymalnie, co zalecamy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, jest przeprowadzić serwis klimatyzacji dwa razy do roku (przed rozpoczęciem sezonu i po zakończeniu sezonu).

Montaż klimatyzacji Szczecin

W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory przeznaczone dla zastosowań domowych, biurowych oraz przemysłowych. Polecamy klimatyzatory znanych marek: LG, Samsung, Panasonic, Daikin, Kaisai, Mitsubishi Heavy Industries, Rotenso. Nasi specjaliści od klimatyzacji pomogą Państwu w doborze najlepszego klimatyzatora do konkretnego pomieszczenia. Zadbamy o to, aby montaż klimatyzacji w Szczecinie oraz na terenie województwa zachodniopomorskiego przebiegł sprawnie i szybko.

Największą popularnością cieszą się klimatyzatory firmy LG. To właśnie klimatyzatory tej marki są najczęściej montowane przez nasz zespół montażystów. Klimatyzatory LG to nowoczesne i minimalistyczne jednostki, które idealnie sprawdzają się w mieszkaniach, domach i pomieszczeniach biurowych. Niski poziom hałasu i szybkie chłodzenie, to jedne z wielu zalet klimatyzatorów LG.

Montaż klimatyzatora kiedyś kojarzył się z luksusem i chłodzeniem pomieszczeń. W dzisiejszych czasach klimatyzator w domu, mieszkaniu czy biurze jest jedną z podstawowych instalacji. Nowoczesne klimatyzatory służą nie tylko do chłodzenia, ale również do ogrzewania powierzchni biurowych, restauracyjnych , a nawet domowych. Współczesne klimatyzatory posiadają wiele dodatkowych funkcji np. funkcja oczyszczania powietrza, funkcja snu, tryb czuwania.

KLIMATYZACJA SZCZECIN – DOBÓR – MONTAŻ – SERWIS 
ZADZWOŃ: +48 507 080 407

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi realizacjami. Montaż klimatyzacji w Szczecinie, Stargardzie, i wielu okolicznych miejscowościach : montaż klimatyzacji – realizacje

Bądź na bieżąco – jesteśmy na Facebook

KLIMATYZACJA SZCZECIN – MONTAŻ – SERWIS
ul. Romantyczna 36/5
70-789 Szczecin
+48 507 080 407 
biuro@climeo.pl