Klimatyzacja Stargard

O nas

Poznaj nas – zobacz w czym się specjalizujemy i na jakim obszarze działamy.

Klepsydra – firma od ponad 30 lat działa na rynku klimatyzacji i urządzeń chłodniczych.

Początek 1989r.

Nasza firma ma swoje początki już w 1989 roku, kiedy został założony zakład o nazwie: Serwis Urządzeń Chłodniczych Michał Sawicz. Z biegiem czasu zakład rozszerzał zakres swoich usług wraz z rozwojem przemysłu chłodniczego po latach 90’, kiedy rynek chłodnictwa przestał opierać się jedynie na lodówkach, ladach chłodniczych i innych drobnych urządzeniach chłodniczych, a skupił się na klimatyzacji, a później pompach ciepła, rozwijając również zagadnienia komór chłodniczych układów wody lodowej itp.

Obecnie firma przekształciła się w CLIMEO.PL Maksymilian Sawicz i oferuje obsługę praktycznie każdej dziedziny chłodnictwa.

Świadcząc usługi dla Państwa wykorzystujemy zatem całe nasze doświadczenie zdobywane od ponad 30 lat.

Zakres działalności

Podczas ponad 30 letniego rozwoju firmy, zaczynaliśmy od naprawy lodówek i drobnych urządzeń chłodniczych, a obecnie zajmujemy się praktycznie każdą dziedziną chłodnictwa, z wyłączeniem urządzeń gospodarstwa domowego.

Firma przede wszystkim zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem przemysłowych i gastronomicznych urządzeń chłodniczych.

Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie klimatyzacji, oraz pomp ciepła. Oferujemy usługi z zakresu montażu, serwisowania oraz projektowania pomp ciepła oraz klimatyzacji.

Oferujemy urządzenia przodujących marek.

Narzędzia – montaż i serwis klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych
Mapa – Szczecin, Stargard, Pyrzyce, Goleniów, Nowogard

Obszar świadczenia usług

Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Najczęściej wykonujemy usługi w miastach: Stargard, Szczecin, Pyrzyce, Goleniów, Nowogard oraz w pobliskich wsiach i miasteczkach.

W zależności od wykonywanych inwestycji istnieje możliwość dojazdu do bardziej oddalonych miejsc w województwie zachodniopomorskim.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 507 080 407, jak również mailowo: biuro@climeo.pl

Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty f-gazowe, co pozwala nam wykonywać czynności związane z obsługą urządzeń posiadających większy ekwiwalent CO2 oraz uzupełniać karty urządzeń takich instalacji.

Nasz personel jest wykwalifikowany oraz posiada duże doświadczenie branżowe.

Posiadamy certyfikaty uprawniające do serwisowania i montażu klimatyzatorów, które oferujemy, jesteśmy oficjalnymi gwarantami.

Certyfikat – posiadamy duże doświadczenie branżowe i wymagane certyfikaty f-gazowe