Klimatyzacja Stargard

Klimatyzatory Stargard – montaż i serwis

Montaż klimatyzatorów w Stargardzie. Montaż klimatyzatorów odbył się podczas remontu domu w miejscowości Stargard. Zamontowane zostały trzy klimatyzatory: dwa klimatyzatory LG Deluxe oraz klimatyzator Mitsubishi Standard.

Klimatyzatory Stargard – montaż LG Deluxe.

Klimatyzator LG Deluxe to urządzenie o minimalistycznym wyglądzie. Jednostka wewnętrzna posiada zaokrąglony kształt i niewielkie rozmiary. Klimatyzator Deluxe dostępny jest w kolorze białym. Zestaw zawiera jednostkę wewnętrzną, jednostkę zewnętrzną, pilot zdalnego sterowania. Urządzenie wyposażono m.in. w moduł WiFi umożliwiający zdalne sterowanie klimatyzatorem na odległość z poziomu urządzeń przenośnych. Możliwość sterowania nawiewem w czterech kierunkach.

Główne cechy klimatyzatora LG Deluxe to:

  • szybkie chłodzenie pomieszczenia,
  • niski poziom hałasu, 
  • oszczędność energii,
  • kompaktowa obudowa,
  • czterokierunkowy nawiew.

Klimatyzatory Stargard – montaż Mitsubishi Heavy.

Klimatyzator Mitsubishi Heavy Standard – to klimatyzator ścienny, w kolorze białym o kompaktowej budowie. Mitsubishi Heavy Standard sprawdza się w pomieszczeniach o małej i średniej wielkości. Jednostka wewnętrzna odprowadza nadmiar wilgoci z powietrza. Funkcja HI POWER pozwala odpowiednio szybko osiągnąć zadaną temperaturę. Dzięki funkcji snu urządzenie kontroluje temperaturę w pomieszczeniu, tak aby nie była zbyt niska ani zbyt wysoka. Przydatna jest również funkcja automatycznego włączania i wyłączania o zaprogramowanym czasie. Warto wspomnieć także o funkcji pracy cichej (jednostka zewnętrzna realizuje funkcje pracy cichej). W skład zestawu wchodzą: jednostka zewnętrzna, jednostka wewnętrzna, pilot, instrukcja obsługi. 

Klimatyzatory Stargard – montaż i serwis

W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory przeznaczone dla zastosowań domowych, biurowych oraz przemysłowych. Polecamy klimatyzatory znanych marek: LG, Samsung, Panasonic, Rotenso, Daikin, Kaisai, Mitsubishi Heavy Industries. Nasi specjaliści od klimatyzacji pomogą Państwu w doborze najlepszego klimatyzatora do konkretnego pomieszczenia.

Zakres usług:

  • dobór, dostawa, montaż klimatyzacji, 
  • naprawa klimatyzacji, 
  • serwisowanie oraz wykonywanie przeglądów okresowych klimatyzacji.

Climeo.pl – zadbamy o to, aby montaż i serwis klimatyzacji w Stargardzie oraz na terenie województwa zachodniopomorskiego przebiegł sprawnie i szybko.

Bądź na bieżąco – jesteśmy na Facebook

KLIMATYZACJA STARGARD 
ul. Wojska Polskiego 42 
73-110 Stargard 
+48 507 080 407   
biuro@climeo.pl