Klimatyzacja Stargard

Klimatyzatory Panasonic Szczecin

Klimatyzatory Panasonic Szczecin.

Firma Panasonic od ponad 30 lat prowadzi sprzedaż w 120 krajach na całym świecie, będąc jednym z liderów w sektorze ogrzewania i chłodzenia.

Produkty Panasonic to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów na całym świecie. Japońska dokładność, najlepsze materiały i bogate doświadczenie firmy to przepis na niezawodne klimatyzatory przewyższające normy branżowe i wyprzedzające oczekiwania – Klimatyzatory Panasonic wyróżniają się niskim wskaźnikiem awaryjności, a ich niezawodność potwierdzają liczne testy mechaniczne.

Co wyróżnia klimatyzatory Panasonic?

Urządzenia Panasonic to urządzenia 3 w 1: klimatyzator, oczyszczacz powietrza i nawilżacz powietrza. Czyste powietrze zapewnia system NanoeX, który oczyszcza powietrze za pomocą nanocząstek i zapewnia przestrzeń wolną od zarodników, wirusów i alergenów. Za odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniu odpowiada System Perfect Humidity Air. Kurz, spaliny i dym tytoniowy niweluje filtr PM2.5.

Urządzenia Panasonic to niebywała wygoda użytkowania. System Panasonic Comfort Cloud umożliwia zaawansowane sterowanie klimatyzatorami domowymi za pomocą smartfona. Aplikacja umożliwia zmianę ustawień klimatyzatora oraz kontrolę zużycia energii, a co za tym idzie, kontrolę kosztów zużycia energii.

Wysoka efektywność energetyczna

Klimatyzacja Panasonic zbudowana jest na bazie zaawansowanej technologicznie sprężarki inwerterowej. Dzięki temu urządzenie pobiera adekwatną do potrzeb ilość czynnika chłodniczego, dbając o niskie zużycie prądu. Dlatego Klimatyzatory Panasonic cechuje wysoka klasa efektywności energetycznej A+++ – w niektórych modelach zarówno dla chłodzenia, jak i grzania.

Bardzo ciche
agregaty

Klimatyzatory Panasonic wyróżniają się naprawdę cichym działaniem dzięki zastosowanej technologii Super Quiet. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku gdy spółdzielnie mieszkaniowe ustalają dopuszczalny zakres hałasu, który może generować klimatyzator umieszczony np na balkonie czy tarasie budynku wielorodzinnego, w którym znajduje się nasze mieszkanie.

Skuteczne zwalczanie zanieczyszczeń

Klimatyzatory Panasonic są wyposażone w nowoczesną technologię Nanoe – systemy filtracyjne które pozwalają cieszyć się powietrzem wolnym od zanieczyszczeń. Nanoe wykorzystuje elektrostatyczne nanocząsteczki rozpylonej wody z dużą liczbą rodników OH – unieszkodliwiają do 99,9% mikroorganizmów (wirusów, bakterii i rozwijających się pleśni).

Aplikacja Panasonic Comfort Cloud

Comfort Cloud to system zaawansowanego sterowania klimatyzacją przez smartfon. Wystarczy urządzenie mobilne z dostępem do internetu, by zmieniać wszystkie parametry pracy klimatyzatora w domu – aplikacja umożliwia łatwy i szybki dostęp do wszystkich funkcji pilota w dowolnym miejscu i czasie. Pozwala zarządzać wszystkimi klimatyzatorami w domu, jednocześnie pozwala monitorować zużycie energii, by jeszcze bardziej obniżyć koszty operacyjne.

klimatyzatory Panasonic aplikacja Comfort Cloud

Wybierz dla siebie idealne rozwiązanie

klimatyzatory Panasonic systemy Free Multi

Domowe systemy
typu Free Multi

Panasonic Free Multi – system, który pozwala na podłączenie od 2 do 5 różnych jednostek wewnętrznych (naściennych, kasetonowych, kanałowych oraz konsoli podłogowych) o różnych wydajnościach. System Free Multi zapewnia wyjątkową uniwersalność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.

klimatyzatory Panasonic systemy Multi Split

Domowe systemy
typu Multi Split

Panasonic Multi Split – system, w którym jedna jednostka zewnętrzna może współpracować nawet z pięcioma jednostkami wewnętrznymi. Tego typu system umożliwia klimatyzowanie wielu pomieszczeń.

klimatyzatory Panasonic systemy Split

Domowe systemy
Split

Panasonic Split – system łączący jedną jednostkę zewnętrzną z jedną jednostką wewnętrzną, umożliwiający zastosowanie różnorodnych jednostek wewnętrznych: naściennych, kasetonowych, kanałowych oraz konsoli podłogowych.

Klimatyzatory Panasonic latem i zimą

Klimatyzator Panasonic zapewni komfortową temperaturę i czyste powietrze o każdej porze roku.  Latem klimatyzator schłodzi pomieszczenie do preferowanej temperatury, a w okresie jesiennym czy zimowym ogrzeje pomieszczenie.

Klimatyzatory Panasonic w Szczecinie

Usługi w zakresie klimatyzacji świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji. Nasze klimatyzatory funkcjonują w wielu mieszkaniach, domach i biurach w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. 
Skorzystaj z naszej bogatej oferty i wieloletniego doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu.

KLIMATYZACJA SZCZECIN – DOBÓR – MONTAŻ – SERWIS 
ZADZWOŃ: +48 507 080 407

Bądź na bieżąco – jesteśmy na Facebook

Szczecin miasto w północno-zachodniej Polsce, stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. Według danych GUS z 30 czerwca 2021 r., Szczecin liczył 396 472 mieszkańców.