Klimatyzacja Stargard

Klimatyzacja Samsung Szczecin

Klimatyzator Samsung Szczecin

Klimatyzacja Samsung Szczecin

Klimatyzatory Samsung sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, domach, jak i w biurach. Firma Samsung to wieloletnie doświadczenie oraz szeroka oferta klimatyzatorów. Marka Samsung działa na rynku już od ponad 80 lat. Główną zaletą klimatyzatorów Samsung jest ich duża wydajność i niezawodność. Klimatyzatory Samsung to różnorodność wariantów, energooszczędność i komfort użytkowania. Klimatyzatory tej firmy sprawdzają się również w okresie jesienno – zimowym, kiedy potrzebujemy ogrzać mieszkanie, dom, biuro.

Klimatyzacja Samsung to nie tylko efektywne chłodzenie i niezawodność, to również inteligentne i nowoczesne rozwiązania np.  funkcja Wi-Fi pozwalającą sterować klimatyzatorem z domu i spoza niego. Samsung to marka dla osób ceniących jakość w rozsądnej cenie.

Poniżej prezentujemy kilka modeli klimatyzatorów Samsung.

Klimatyzator Samsung kasetonowy 360 
Klimatyzator kasetonowy 360 to wygoda użytkowania, a jednocześnie dopasowanie do każdego wystroju wnętrza. Zintegrowany okrągły wyświetlacz LED zapewnia wyraźne informacje na temat przepływu powietrza. Ustawienia można regulować za pomocą intuicyjnych elementów sterujących. Innowacyjny, okrągły kształt pasuje do wielu różnych wystrojów wnętrz.
Design klimatyzatora Samsung 360 umożliwia równomierne chłodzenie bez strat przepływu powietrza. Pozbawione łopatek urządzenie delikatnie rozprowadza schłodzone powietrze po pomieszczeniu. Dopływ powietrza regulowany jest poprzez 3 wentylatory wewnątrz, które różnicują kierunki wydmuchiwanego powietrza.

Klimatyzator Samsung 360

Klimatyzator Samsung Comfort Wind Free
Klimatyzator Comfort Wind Free pracując w trybie Wind-Free wykorzystuje minimalną ilość energii. Technologia Wind Free pozwala cicho i delikatnie rozprowadzać powietrze, bez nieprzyjemnych zimnych powiewów. Klimatyzator Samsung Wind Free posiada funkcję Wi-Fi oraz funkcję 3-etapowego chłodzenia (tryb szybkiego chłodzenia, tryb osuszania, tryb Wind Free). Tryb ekologiczny wykorzystuje mniejszą moc sprężarki niż tryb normalny, dzięki czemu zmniejsza zużycie energii. Pozwala wydajniej chłodzić pomieszczenia, gdy na zewnątrz nie jest bardzo gorąco.

Klimatyzator Samsung Comfort Wind Free

Klimatyzator kasetonowy 4-kierunkowy Samsung Mini Wind Free
Klimatyzator Samsung z funkcją Wind Free pozwala równomiernie rozprowadzić powietrze w całym pomieszczeniu, zapewniając komfortowy poziom chłodzenia bez zimnych podmuchów. Specjalnie dostosowane łopatki gwarantują większy zasięg chłodzenia. Nowy typ jednostki kasetonowej posiada jonizator SPi, który ma zdolność do eliminowania licznych patogenów obecnych w powietrzu wewnętrznym takich jak roztocza, pleśń i alergeny. Klimatyzator kasetonowy 4-kierunkowy sprawdza się jako klimatyzacja firmy, biura, domu. 
Montaż klimatyzacji w suficie podwieszanym – kompaktowe rozmiary urządzenia oraz niewielka wysokość zabudowy umożliwiają wygodny montaż nawet w warunkach ograniczonej przestrzeni podsufitowej.

Klimatyzator kasetonowy Samsung Mini 4-kierunkowy Wind Free

Klimatyzacja Samsung Szczecin – montaż
Nasza firma proponuje klimatyzatory Samsung z montażem w Szczecinie oraz na terenie województwa zachodniopomorskiego. Naszym klientom oferujemy dobór, montaż oraz serwis klimatyzacji Samsung w Szczecinie. Gwarantujemy szybką i bezproblemową instalację klimatyzatorów.
Niezależnie od tego, czy szukają Państwo rozwiązań do mieszkania, domu czy biura, nasza firma posiada klimatyzatory dostosowane do potrzeb każdego Klienta.

Klimatyzacja Samsung Szczecin